KOBRA je stále aktivní

Mojí milí orenťáci, poslední článek jsem napsala asi před rokem, nějaké zprávičky jsme dávali na facebooku, ale dnes jsem vám chtěla napsat, že v našem oddílu jsou nějaké změny. Členové z Uherského Brodu již neběhají s námi, založili si svůj oddíl, je už jich dost na to, aby sami jezdili a závodili za Brod. Další zpráva je, že některé členky našeho oddílu jsou na mateřské, ale slíbily,že běhat budou, aspoň Veronika Macečková – Mrázková.

Letos běhá poměrně málo členů, někteří ještě nebyli na závodech, nejaktivnější je Bára Muchová a Vláďa Hrbas. Poslední závody jsme si zaběhli v okolí Luhačovic 8.5. , pěkný závod, byli : Rohlíkovi, Hrbasovi, Bára Muchová a Zdeněk a já Jitka.

Závod na Hrčavě pořádal Třinec  12.5., bylo tam hodně závodníků, hlavně ze Slovenska. Danuta to měla skoro u baráku. Opět malá skupinka : Vláďa a Jana Hrbasovi, Bára a Zdeněk, Danuta a Jitka, domů jsme ještě vezli Adélku Štěpánkovou ( naše bývalá členka). Závod v těžkém terénu, ale počasí hezké a závěr v restauraci na obědě a  s pivkem.

1.června  pořádají Vizovice Béčka, tak pokud někdo chce jet, přihlašujte se, bude to určitě hezký závod  s větší konkurencí. Také se blíží léto a vícedenní závody, přihlašujte se. Zdravím a těším se na setkání s vámi. Jitka