Poslední kufr v maskách

V sobotu 10.listopadu pořádal oddíl orientačního běhu Olomouc poslední oblastní závod,který se konal v Náměšti na Hané, shromaždiště na nádvoří zámku, na start 600 metrů, z cíle  kousek na shromaždiště. Závod doběhlo 522 závodníků, běželo se v maskách ( kdo chtěl), závod byl krátký,pěkný,počasí pro běh příjemné,nebylo moc horko,ale při běhu jsme se pěkně zahřáli a taky zasmáli. Po závodě občerstvení a vyhlášení výsledků a odměněny byly i nejhezčí masky. Dovezli jsme i medaile, V kategorii HDR zvítězila Adélka Štěpánková, Anička Štěpánková byla v kategorii HD10 druhá a Danuta Hudzieczková ve své kategorii byla třetí.  Všem se závod líbil,na závěr jsme zajeli do Olomouce se podívat na orloj a posedět v cukrárně. Byl to příjemně strávený den. A, samozřejmě,koukněte na fotografie.